Монтаж дзеркал – це складний процес, який вимагає максимальної уважності, високого професіоналізму та наявності спеціального обладнання.

Проведення монтажних робіт для дзеркал буває наступних видів:

  • Монтаж дзеркала на клей. Перевагою такого виду монтажу є довговічність та простота проведення монтажних робіт;
  • Монтаж дзеркала на двосторонній скоч. Такий вид встановлення дзеркала виконується тільки на досить гладку поверхню. Монтаж дзеркал на двосторонній скоч вимагає високої майстерності, адже після проведення монтажних робіт дзеркало не можливо буде зсунути та під корегувати.
  • Монтаж дзеркал на декоративні кріплення. Такий варіант монтажу передбачає просвердлювання отворів у дзеркалі під спеціальні кріплення. Дзеркало надійно прикручується до стіни та прикрашає кімнату.

Монтаж скла та дзеркал варто довірити професіоналам, адже саме від акуратності та досвіду залежить відмінний кінцевий результат. Фахівці скло-дзеркального цеху Блиск-Плюс знають як правильно та швидко провести всі необхідні монтажні роботи для скла або дзеркала.

Для того, щоб вдало повісити матоване скло, створене власними руками, треба володіти спеціальними техніками, які забезпечать відмінний кінцевий результат. Не варто поспішати, слід точно визначити місце для скляної картини та обережно провести монтажні роботи. Скляні картини можна повісити за допомогою спеціальних кріплень, або ж можна скористатися двостороннім скочем. Такі варіанти кріплення забезпечують надійне та безпечне закріплення картини зі скла на стіні офісу, будинку або ж у виставковому залі.

Скляні полички не рідко стають не тільки елементом зручності, але й чудовим декором. Скляні полички встановлюються, як у ванній кімнаті, так і над столиком у спальні. Для того щоб повісити такий зручний декор необхідно мати електродриль, олівець для відміток відстані між поличками, кронштейни та кріпильні елементи. Не слід вішати скляну полку на тендітну перегородку, варто використовувати тільки надійні стіни. Після того, як Ви обрали місце для полички слід визначити місце кріплення олівцем та провести монтажні роботи.

Для того, щоб скляна поличка була повішана акуратно, правильно та надійно варто звернутися до спеціалістів, адже саме професіоналізм та відповідна кваліфікація є гарантами відмінного проведення монтажних робіт, як для дзеркал та скляних картин, так і для поличок.